LED zwaailampbalk | R65 | 1345mm | 10-30v | compleet flitsend | EQBT1345R65A
1,070.99 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: EQBT1345R65A Categorieën: , Merk:
Product ID: 75904
Beschrijving
Deze LED zwaaibalk uit de EQBT-serie van ElectraQuip is ontworpen voor gebruik op voertuigen binnen de spanningsrange van 12–24 V. Met een lengte van 1345 mm en een behuizing van aluminium in combinatie met een slagvaste polycarbonaat lens, biedt deze zwaaibalk een robuuste oplossing voor visuele signalering in uiteenlopende omstandigheden. De montage is flexibel dankzij een vrij instelbare beugelmontage, en een 250 cm lange aansluitkabel met open draadeind maakt integratie in het voertuigcircuit eenvoudig.
Afmetingen
1345 x 206 x 50mm
Flitspatronen
10
Certificering
CE, ECE-R10, ECE-R65Class2
Hoogte incl. voet
85mm
Montage
Beugel vrij instelbaar
Breedte
1345mm
Breedte filter
1201-1400mm
Hoogte
206mm
Hoogte filter
Diepte
50mm