LED flitsbalk amber | 13 serie | ECE-R65 amber | 1500mm | 16 LED’s | 13-00015-E
844.16 incl. BTW
Op voorraad
Artikelnummer: 13-00015-E Categorieën: , Merk:
Product ID: 89149
Beschrijving
De ECCO ESG 13 serie Ecco is een robuuste LED zwaaibalk, ontworpen voor voertuigen met een nominale spanning van 12–24 V. Deze uitvoering heeft een lengte van 1.500 mm en is opgebouwd met een behuizing van aluminium en een slagvaste polycarbonaat lens. Dankzij de vrij instelbare beugelmontage is plaatsing op uiteenlopende voertuigen mogelijk. De unit is voorzien van een 450 cm lange kabel met open draadeind voor eenvoudige elektrische aansluiting.
Pluspunten van deze serie:
Beschikbaar in verschillende kleuren
Ook met bidden stuk logo opdrukbaar
R65 lichtpatronen
Gemaakt in de UK
Aanvullende informatie
EAN
Serie
13 serie Ecco
Kabellengte
450cm kabel
Kabellengte filter
300cm+
Afmetingen
1500 x 200 x 85mm
Flitspatronen
10
Soort patroon
Flitsend, Alternerend, Roterend, Cruisemode
Garantie
5 jaar
Hoogte incl. voet
115mm
Montage
Beugel vrij instelbaar
Merk
ECCO ESG
Breedte
1500mm
Breedte filter
1401-1600mm
Hoogte
200mm
Hoogte filter
Diepte
85mm