LED decoratielicht inbouw-lang groen 12-24v 0,15m. kabel | MV-2400LG
13.55 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MV-2400LG Categorieën: , Merk:
Product ID: 94915
Beschrijving
De Fristom MV-2400 serie is geschikt als LED markeringslicht voor voertuigen die opereren op 12–24 V. Deze variant met groene lichtkleur is voorzien van een open draadeind en 15 cm kabel voor een universele aansluiting. Dankzij de compacte afmetingen van 120 x 27,7 x 12,8 mm en zowel inbouw- als opbouwmogelijkheden is een flexibele montage mogelijk op diverse carrosserieën. De behuizing uit polycarbonaat en rubber biedt een stevige basis voor langdurig gebruik in veeleisende omstandigheden.
Pluspunten van deze serie:
Stijlvol markeringslicht met heldere of dark-look lens
Beschikbaar in een korte en lange variant
Leverbaar in het amber, rood en wit voor een uniforme uitstraling rondom
Serie
MV-2400 serie
Lichtkleur
Groen
Kabellengte
15cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
120 x 27,7 x 12,8mm
12-24v
Vorm
Ovaal
Materiaal behuizing
polycarbonaat, rubber
Beschermingsklasse
Waterproof
Hart op hart maat
94mm
Montagebeugel
In- & excl. montagesteun
Certificering
CE, ECE-R10
Lenskleur
Transparant
Garantie
2 jaar
Reflector
Zonder reflector
Montage
Inbouw, opbouw
Merk
Fristom
Uitzaagmaat
78 x 17mm
Zij markeerlicht
Nee
Achter markeerlicht
Nee
Front markeerlicht
Zij knipperlicht
Breedte
120mm
Breedte filter
101-150mm
Hoogte
27,7mm
Hoogte filter
21-30mm
Diepte
12,8mm