LED decoratielicht inbouw-lang blauw 12-24v 0,15m. kabel | MV-2400LB
13.55 incl. BTW
Op voorraad
Artikelnummer: MV-2400LB Categorieën: , Merk:
Product ID: 94934
Beschrijving
De Fristom MV-2400 serie omvat compacte LED markeringslichten die geschikt zijn voor voertuigen met een spanningsbereik van 12–24 V. Dit blauwe model is ontworpen voor inbouw of opbouwmontage en wordt geleverd met een open draadeind en een aansluitkabel van 15 cm. Het markeringslicht is vervaardigd met een polycarbonaat lens en een combinatie van rubber en polycarbonaat behuizing, wat bijdraagt aan de slagvastheid en duurzaamheid. De reflectorfunctie is geïntegreerd om passieve zichtbaarheid te bieden.
Dankzij de CE- en ECE-R10-certificering voldoet dit markeringslicht aan de wettelijk gestelde eisen op het gebied van elektromagnetische compatibiliteit. De compacte afmetingen van 120 x 27,7 x 12,8 mm maken het geschikt voor diverse toepassingen op aanhangers, vrachtwagens of trailers waar beperkte inbouwruimte beschikbaar is.
Pluspunten van deze serie:
Stijlvol markeringslicht met heldere of dark-look lens
Beschikbaar in een korte en lange variant
Leverbaar in het amber, rood en wit voor een uniforme uitstraling rondom
Serie
MV-2400 serie
Lichtkleur
Blauw
Kabellengte
15cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
120 x 27,7 x 12,8mm
12-24v
Vorm
Ovaal
Materiaal behuizing
polycarbonaat, rubber
Beschermingsklasse
Waterproof
Hart op hart maat
94mm
Montagebeugel
In- & excl. montagesteun
Certificering
CE, ECE-R10
Lenskleur
Transparant
Garantie
2 jaar
Reflector
Zonder reflector
Montage
Inbouw, opbouw
Merk
Fristom
Uitzaagmaat
78 x 17mm
Zij markeerlicht
Nee
Achter markeerlicht
Nee
Front markeerlicht
Zij knipperlicht
Breedte
120mm
Breedte filter
101-150mm
Hoogte
27,7mm
Hoogte filter
21-30mm
Diepte
12,8mm