LED bar | 150 watt | 6000 lumen | 9-30v | 40cm. kabel | Deutsch connector | TRSW12281-30D
347.14 incl. BTW
Op voorraad
Artikelnummer: TRSW12281-30D Categorieën: , Merk:
Product ID: 69805
Beschrijving
De TRALERT® L81-serie omvat krachtige LED bars die geschikt zijn voor heavy duty toepassingen. Dit model, met een lengte van 799 mm, levert een lichtopbrengst van 6.000 lm en is uitgevoerd met een Driving Beam lichtbeeld. Dankzij het brede spanningsbereik van 10–30 V is deze LED bar inzetbaar op diverse voertuigen binnen de utilitaire en agrarische sector.
Pluspunten van deze serie:
– Robuuste LED bar
– Geschikt voor heavy duty toepassingen
– Eenvoudig te monteren met waterdichte connector
Aanvullende informatie
Lumen
Wattage
Geschikt voor:
EAN
Voltage
Serie
L81-serie
Lichtbeeld
Driving Beam
Lichtkleur
Wit
Waarschuwingslicht functie
Nee
Connector
2-PIN's Deutsch connector
Connector filter
Deutsch connector
Kabellengte
40cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
799 x 53 x 89mm
12-24v
Wattage filter
150 Watt
Wattage
150+ Watt
Lumen
6000 Lumen
Lumen filter
5001 -10000 Lumen
Vorm
Lightbar
Materiaal behuizing
Aluminium
Lichtbereik
2250 lux@ 10m / 0,25 lux@ 949m
Beschermingsklasse
IP68
Montagebeugel
Zij & achtermontage
Certificering
CE, ECE-R10
Lenskleur
Transparant
Garantie
2 jaar
Hoogte incl. voet
76,5mm
Montage
Opbouw
Aantal LEDs
30 x 5 Watt Cree LED's
Merk
TRALERT®
Flitsfunctie
Nee
Dagrijverlichting
Witte dagrijverlichting
Amber dagrijverlichting
Breedte
799mm
Breedte filter
701-800mm
Hoogte
53mm
Hoogte filter
51-60mm
Diepte
89mm