Compacte minibar | 12-24v | 380mm | R65 | vaste montage | MLB380R65ACM
325.78 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MLB380R65ACM Categorieën: , Merk:
Product ID: 73652
Beschrijving
De ElectraQuip MLB-serie omvat compacte LED zwaaibalken, geschikt voor voertuigen met een spanningsbereik van 12–24 V. Dit model met een lengte van 380 mm is ontwikkeld voor toepassingen waar ruimte beperkt is, maar goede zichtbaarheid gewenst blijft. Dankzij de 1-boutsmontage en het open draadeind met een kabellengte van 40 cm, is installatie eenvoudig uit te voeren.
Aanvullende informatie
EAN
Kabellengte
40cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
380 x 17 x 64mm
Montage
1-Boutsmontage
Breedte
380mm
Hoogte
17mm
Diepte
64mm