Ultra platte Slimline LED flitser 4 LED’s | R65 | Amber | 10-30v | S11F4002
57.86 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: S11F4002 Categorieën: , Merk:
Product ID: 70308
Beschrijving
De TRALERT® SF11 serie bestaat uit compacte LED flitsers die zijn ontworpen voor montage op voertuigen waar zichtbaarheid en waarschuwingsfunctie essentieel zijn. Deze LED flitser is geschikt voor 12–24 V systemen en is uitgevoerd met een open draadeind en 20 cm aansluitkabel, wat een flexibele installatie mogelijk maakt. De behuizing en lens zijn vervaardigd uit polycarbonaat, wat bijdraagt aan de slagvastheid en duurzaamheid van het product.
Met afmetingen van 110x29x11 mm is deze LED flitser bijzonder vlak, waardoor hij geschikt is voor montage op krappe of vormgevoelige voertuigdelen. De flitser voldoet aan IP67, CE, ECE R10 en ECE R65, wat aangeeft dat het product stof- en waterdicht is en voldoet aan de Europese eisen op het gebied van elektromagnetische compatibiliteit en lichtprestaties.
Pluspunten van deze serie:
– Ultra platte slimline flitser
– Ruime keuze uit verschillende patronen
– Volledig gecertificeerd
Serie
SF11 serie
Kabellengte
20cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
110 x 29 x 11mm
Flitspatronen
22
Soort patroon
Flitsend
Vorm
Rechthoekig
Materiaal behuizing
Polycarbonaat
Beschermingsklasse
IP67
Hart op hart maat
96mm
Behuizingskleur
Grijs
Lenskleur
Transparant
Garantie
5 jaar
Montage
Opbouw
Aantal LEDs
4
Merk
TRALERT®
Breedte
110mm
Breedte filter
101-150mm
Hoogte
29mm
Hoogte filter
21-30mm
Diepte
11mm