LED zwaailampbalk | R65 | 862mm | eindmodules flitsend | 10-30v | EQBT862R65A-EO
545.28 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: EQBT862R65A-EO Categorieën: , Merk:
Product ID: 75799
Beschrijving
Pluspunten
  • Mooi slimline design, slechts 50mm dikke behuizing
  • Vrij instelbare montagevoeten
  • ECE-R65 gecertificeerd klasse 2 Dag- & nachtstand
  • Gebouwd op een sterke aluminium basis
  • Stabiele en sterke 4-punt montagevoeten
De 862mm flitsbalk uit de EQBT-serie is een flitsbalk die uitgevoerd is met LED modules aan de uiteinden, deze modules beschikken over 8 flitspatronen. De behuizing is een slimline model die weinig luchtweerstand heeft en is uitgevoerd is met een sterke aluminium basis met daarop de polycarbonaat lens en cover.
De EQBT-serie is ook verkrijgbaar in verschillende lengtes van 251mm tot wel 1586mm. Als het artikel niet op voorraad is, dan heeft deze een levertijd van 5 á 6 werkdagen na bestelling. De EQBT821R65A-EO is een flitsbalk die uitermate goed geschikt is voor bedrijfswagens zoals de Fiat Ducato, Mercedes Vito & Opel Vivaro.
Afmetingen
862 x 206 x 50mm
Flitspatronen
8
Certificering
ECE-R10, ECE-R65Class2
Hoogte incl. voet
85mm