LED zwaailampbalk | R65 | 621mm | compleet flitsend | EQBT621R65A
571.96 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: EQBT621R65A Categorieën: , Merk:
Product ID: 75834
Beschrijving
De ElectraQuip EQBT-serie omvat deze LED zwaaibalk met een lengte van 621 mm, ontworpen voor toepassing op voertuigen die extra signaleringscapaciteit vereisen onder uiteenlopende omstandigheden. Dankzij de aluminium behuizing en een slagvaste polycarbonaat lens is deze zwaaibalk geschikt voor intensief gebruik in mobiele toepassingen. De flexibele installatieopties via een vrij instelbare beugel maken plaatsing op diverse voertuigen mogelijk.
Deze LED zwaaibalk werkt op 12–24 V en wordt geleverd met open draadeind en een kabellengte van 250 cm. De eenheid voldoet aan IP67 en is voorzien van CE-, ECE R10- en volledige ECE R65 Class 2-certificering, wat overeenkomt met eisen voor elektromagnetische compatibiliteit en zichtbaarheid. Daarmee is de zwaaibalk geschikt voor professioneel gebruik in veeleisende omgevingen.
Aanvullende informatie
EAN
Afmetingen
621 x 206 x 50mm
Flitspatronen
10
Certificering
CE, ECE-R10, ECE-R65Class2
Hoogte incl. voet
85mm
Montage
Beugel vrij instelbaar
Breedte
621mm
Breedte filter
601-700mm
Hoogte
206mm
Hoogte filter
201-250mm
Diepte
50mm