LED zwaailampbalk | R65 | 417mm | 10-30v | EQBT417R65A
352.19 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: EQBT417R65A Categorieën: , Merk:
Product ID: 75856
Beschrijving
De EQBT-serie van ElectraQuip staat bekend om zijn veelzijdige LED zwaaibalken, geschikt voor professioneel gebruik bij zowel 12 V als 24 V voertuigen. Dit model, met afmetingen van 417x200x40 mm, is ontworpen met een behuizing van aluminium en een slagvaste lens uit polycarbonaat. Dankzij de hoge beschermingsgraad IP67 is deze LED zwaaibalk bestand tegen stof en water, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid in uiteenlopende weersomstandigheden.
Afmetingen
417 x 200 x 40mm
Flitspatronen
18
Hoogte incl. voet
65mm
Montage
1-Boutsmontage
Breedte
417mm
Breedte filter
401-450mm
Hoogte
200mm
Hoogte filter
151-200mm
Diepte
40mm