LED zwaailampbalk | R65 | 1103mm | 10-30v | compleet flitsend | EQBT1103R65A
897.85 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: EQBT1103R65A Categorieën: , Merk:
Product ID: 75939
Beschrijving
De EQBT-serie van ElectraQuip omvat LED zwaaibalken die ontworpen zijn voor professionele signaleringstoepassingen. Dit model heeft een behuizing van aluminium met een slagvaste polycarbonaat lens, en meet 1103x206x50 mm. De LED zwaaibalk is geschikt voor voertuigen met een spanningsbereik van 12–24 V en is voorzien van een 250 cm lange aansluitkabel met open draadeind.
Pluspunten van deze serie:
7 formaten – 15 opties
Volledige ECE R65 goedkeuring
Zeer effectieve 360 graden verlichting
Flexibele montagemogelijkheden – magnetisch en vast
Serie
EQBT-serie
Kabellengte
250cm kabel
Kabellengte filter
151 – 300cm
Afmetingen
1103 x 206 x 50mm
Flitspatronen
10
Soort patroon
Flitsend
Materiaal behuizing
Aluminium
Beschermingsklasse
IP67
Certificering
CE, ECE-R10, ECE-R65Class2
Lenskleur
Amber
Garantie
2 jaar
Hoogte incl. voet
85mm
Montage
Beugel vrij instelbaar
Merk
ElectraQuip
Breedte
1103mm
Breedte filter
1001-1200mm
Hoogte
206mm
Hoogte filter
Diepte
50mm