LED werklamp ADR | 1300 lumen | ECE-R23 | WR-3602ADR
47.27 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: WR-3602ADR Categorieën: , Merk:
Product ID: 133584
Beschrijving
Deze LED werklamp functioneert binnen een spanningsbereik van 9–36 V en levert een lichtopbrengst van 240 lm. De IP68-classificatie waarborgt volledige stofdichtheid en langdurige onderdompeling. De WR-3602ADR voldoet aan de keuringseisen van CE, ECE-R10, ECE-R23 en ADR, wat deze werklamp geschikt maakt voor gebruik op voertuigen die onder het ADR-verdrag vallen. Aansluiting gebeurt via een open draadeind met een kabellengte van 150 cm, en montage is mogelijk via opbouwbevestiging.
Pluspunten van deze serie:
– Uitgebreide serie, met kabel, met magneetvoet, met ingebouwde DT-connector
– Zwarte rand is te vervangen door de WAC-36 ringen in het wit, geel, rood, grijs & groen
– Voorzien van ADR keurmerk
Aanvullende informatie
Serie
W-3617 serie
Lichtbeeld
Achteruitrijlicht
Kabellengte
150cm kabel
Kabellengte filter
101 – 150cm
Afmetingen
100 x 100 x 74mm
Voltage
9-36v
Voltage filter
12-24v
Wattage filter
36 Watt
Lumen
240 Lumen
Lumen filter
0 – 500 Lumen
Vorm
Vierkant
Materiaal behuizing
Nylon legering (PA06-GF30)
Beschermingsklasse
IP68
Certificering
ADR, CE, ECE-R10, ECE-R23
Lenskleur
Transparant
Garantie
2 jaar
Hoogte incl. voet
123mm
Montage
Opbouw
Aantal LEDs
9 x 0,4 Watt Osram LED's
Merk
Fristom
Breedte
100mm
Breedte filter
91-100mm
Hoogte
100mm
Hoogte filter
91-100mm
Diepte
74mm