LED interieurverlichting | wit | met schakelaar | 12-24v | 4000K | B10DS-143W
42.14 incl. BTW
Op voorraad
Artikelnummer: B10DS-143W Categorieën: , Merk:
Product ID: 74570
Beschrijving
De Fristom B10-serie LED interieurverlichting is ontworpen voor montage in voertuigen met een spanningsbereik van 12–24 V. Dit model, met een diameter van ø143 mm en een hoogte van 50 mm, is geschikt voor opbouwmontage en voorzien van een neutraal wit lichtbeeld (4000K). De lichtopbrengst bedraagt 420 lm, waarmee het armatuur geschikt is voor functionele binnenverlichting in bijvoorbeeld bedrijfswagens, trailers of campers.
Pluspunten van deze serie:
– Compacte ronde interieurlamp
– Optioneel met schakelaar leverbaar
– Met witte of zwarte behuizing
Aanvullende informatie
EAN
Serie
B10-serie
Lichtkleur
4000K (neutraal wit)
Kabellengte
20cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
ø143 x 50mm
12-24v
Lumen
420 Lumen
Lumen filter
0 – 500 Lumen
Vorm
Rond
Materiaal behuizing
Polycarbonaat
Beschermingsklasse
Waterproof
Hart op hart maat
132mm
Behuizingskleur
Wit
Materiaal lens
Polycarbonaat
Certificering
CE, ECE-R10
Lenskleur
Transparant
Schakelaar
Aan/uit schakelaar
Garantie
2 jaar
Montage
Opbouw
Merk
Fristom
Breedte
143mm
Breedte filter
101-150mm
Hoogte
143mm
Hoogte filter
101-150mm
Diepte
50mm