LED interieurverlichting | met touch bediening | zilver | 26cm | 12v | koud wit licht | 40260S-12
45.83 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: 40260S-12 Categorieën: , Merk:
Product ID: 69741
Beschrijving
Deze LED interieurverlichting uit de 40-serie van LED Autolamps is ontworpen voor toepassing in bedrijfswagens, campers en caravans. Met zijn slanke aluminium behuizing en afmetingen van 260x40x11 mm is dit model geschikt voor opbouwmontage in uiteenlopende cabine- of interieurtoepassingen. De melkglazen polycarbonaat lens zorgt voor een diffuus lichtbeeld in de kleurtemperatuur 6000K (koud wit).
De verlichting werkt op 12 V, levert een lichtopbrengst van 350 lm en is voorzien van een open draadeind met een kabellengte van 15 cm. Het product voldoet aan de CE- en ECE R10-normen, wat interferentievrije werking in voertuigen garandeert.
Pluspunten van deze serie:
Zeer geschikt voor bedrijfswagen, camper en caravan
Melkglas lens
Electro coated aluminium
Koud wit lichtbeeld
Aanvullende informatie
EAN
Serie
40-serie
Lichtkleur
6000K (koud wit)
Kabellengte
15cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
260 x 40 x 11mm
Voltage
12v
Voltage filter
12v
Lumen
350 Lumen
Lumen filter
0 – 500 Lumen
Vorm
Strip
Materiaal behuizing
Aluminium
Behuizingskleur
Zilver
Materiaal lens
Polycarbonaat
Certificering
CE, ECE-R10
Lenskleur
Opaque
Schakelaar
Touch-Schakelaar
Garantie
3 jaar
Montage
Opbouw
Merk
LED Autolamps
Breedte
260mm
Breedte filter
251-300mm
Hoogte
40mm
Hoogte filter
31-40mm
Diepte
11mm