LED interieurverlichting | excl. touch | zilver | 31cm | 12v | koud wit licht | 40310S-12
45.83 incl. BTW
Op voorraad
Artikelnummer: 40310S-12 Categorieën: , Merk:
Product ID: 69628
Beschrijving
De LED interieurverlichting uit de 40-serie van LED Autolamps is ontworpen voor toepassing in voertuigen zoals bedrijfswagens, campers en caravans. Met een spanning van 12 V en een lichtopbrengst van 380 lm biedt deze armatuur een helder koud wit licht van 6000K. Het compacte ontwerp van 310x40x11 mm maakt montage in diverse interieurdelen mogelijk, waarbij de opbouwmontage en 15 cm open draadeind zorgen voor een eenvoudige installatie.
Pluspunten van deze serie:
Zeer geschikt voor bedrijfswagen, camper en caravan
Melkglas lens
Electro coated aluminium
Koud wit lichtbeeld
Aanvullende informatie
EAN
Serie
40-serie
Lichtkleur
6000K (koud wit)
Kabellengte
15cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
310 x 40 x 11mm
Voltage
12v
Voltage filter
12v
Lumen
380 Lumen
Lumen filter
0 – 500 Lumen
Vorm
Strip
Materiaal behuizing
Aluminium
Behuizingskleur
Zilver
Materiaal lens
Polycarbonaat
Certificering
CE, ECE-R10
Lenskleur
Opaque
Schakelaar
Zonder schakelaar
Garantie
3 jaar
Montage
Opbouw
Merk
LED Autolamps
Breedte
310mm
Breedte filter
301-350mm
Hoogte
40mm
Hoogte filter
31-40mm
Diepte
11mm