LED interieurlamp 85lm – 5000K – 24v – Wit | BG-2100W-24V
21.29 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: BG-2100W-24V Categorieën: , Merk:
Product ID: 87553
Beschrijving
De Horpol BG-2100W-24V maakt deel uit van de B-2100 serie en is ontworpen als compacte LED interieurverlichting voor voertuigen met een spanningsbereik van 24 V. Dankzij de opbouwmontage en het open draadeind met 30 cm kabel is installatie flexibel en breed toepasbaar binnen uiteenlopende interieurs van bedrijfswagens, bussen of trailers.
Deze LED interieurverlichting heeft een kleurtemperatuur van 5000K (koud wit), wat zorgt voor een heldere, neutrale lichtweergave. De lichtopbrengst bedraagt 145 lm. De behuizing is vervaardigd uit polycarbonaat en heeft een ronde vorm met een diameter van 58 mm en een dikte van slechts 5,6 mm. Het product is gecertificeerd conform CE en ECE R10-normen.
Pluspunten van deze serie:
– Compacte ronde interieurlamp
– 5000K koel wit licht
– Leverbaar met chromen, witte of zwarte ring
Aanvullende informatie
EAN
Serie
B-2100 serie
Lichtkleur
5000K (koud wit)
Kabellengte
30cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
ø58 x 5,6mm
Voltage
24v
Voltage filter
24v
Lumen
145 Lumen
Lumen filter
0 – 500 Lumen
Vorm
Rond
Materiaal behuizing
Polycarbonaat
Behuizingskleur
Wit
Certificering
CE, ECE-R10
Lenskleur
Transparant
Schakelaar
Zonder schakelaar
Garantie
2 jaar
Montage
Opbouw
Merk
Horpol
Breedte
58mm
Breedte filter
51-60mm
Hoogte
58mm
Hoogte filter
51-60mm
Diepte
56mm