LED interieurlamp 85lm – 5000K – 24v – Chrome | BG-2110W-24V
Artikelnummer: BG-2110W-24V Categorieën: , Merk:
Product ID: 87533
Beschrijving
De Horpol BG-2110W-24V uit de B-2100 serie is een compacte LED interieurverlichting geschikt voor voertuigen met een 24 V boordsysteem. Het armatuur levert een lichtopbrengst van 145 lm en verspreidt een koud wit licht (5000K), wat bijdraagt aan een helder zicht in cabine-, laad- of werkruimten. Dankzij de geringe inbouwhoogte van slechts 5,6 mm en de opbouwmontage is dit model geschikt voor toepassingen met beperkte inbouwruimte.
Afmetingen
ø58 x 5,6mm
Voltage
24v
Voltage filter
24v
Lumen
145 Lumen
Rond
Materiaal behuizing
Polycarbonaat
Behuizingskleur
Chroom
Breedte
58mm
Hoogte
58mm
Diepte
56mm