LED interieurlamp 85lm – 5000K – 12v – Zwart | BG-2120W-12V
Artikelnummer: BG-2120W-12V Categorieën: , Merk:
Product ID: 87523
Beschrijving
Deze LED interieurverlichting uit de B-2100 serie van Horpol is ontworpen voor toepassingen binnen het voertuiginterieur. Met een kleurtemperatuur van 5000K (koud wit) levert deze opbouwlamp een helder en functioneel lichtbeeld van 85 lm. De lamp is uitgevoerd met een open draadeind en wordt geleverd met een aansluitkabel van 30 cm. Dankzij de lage inbouwhoogte van slechts 5,6 mm is integratie in diverse interieurdelen mogelijk.
De ronde behuizing is vervaardigd uit polycarbonaat en heeft een diameter van 58 mm. Compatibel met 12 V elektrische systemen. Deze LED interieurverlichting is gecertificeerd conform CE en ECE R10, wat elektromagnetische compatibiliteit waarborgt.
Afmetingen
ø58 x 5,6mm
Voltage
12v
Voltage filter
12v
Lumen
85 Lumen
Breedte
58mm
Hoogte
58mm
Diepte
56mm