LED flitser 6 LED’s | R65 | ultra platte slimline | amber | 10-30v | S11F6002
67.00 incl. BTW
Op voorraad
Artikelnummer: S11F6002 Categorieën: , Merk:
Product ID: 70279
Beschrijving
De TRALERT® SF11 serie omvat compacte LED flitsers die geschikt zijn voor toepassingen op bedrijfsvoertuigen en werkmaterieel. Deze LED flitser met een afmeting van 150x29x11 mm is uitgevoerd in een ultra platte behuizing van polycarbonaat en voorzien van een open draadeind met 20 cm kabel, wat montage op diverse oppervlakken vereenvoudigt.
De flitser is ontworpen voor een spanningsbereik van 12–24 V en is daarmee inzetbaar op verschillende elektrische boordsystemen. Dankzij de IP67-classificatie is het product stofdicht en beschermd tegen tijdelijke onderdompeling. De behuizing en lens zijn vervaardigd uit polycarbonaat voor een slagvaste constructie. De LED flitser voldoet aan CE, ECE-R10 en ECE-R65 richtlijnen, waarmee deze geschikt is voor gebruik op de openbare weg.
Pluspunten van deze serie:
– Ultra platte slimline flitser
– Ruime keuze uit verschillende patronen
– Volledig gecertificeerd
Serie
SF11 serie
Kabellengte
20cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
150 x 29 x 11mm
Flitspatronen
22
Soort patroon
Flitsend
Vorm
Rechthoekig
Materiaal behuizing
Polycarbonaat
Beschermingsklasse
IP67
Hart op hart maat
135mm
Behuizingskleur
Grijs
Lenskleur
Transparant
Garantie
5 jaar
Montage
Opbouw
Aantal LEDs
6
Merk
TRALERT®
Breedte
150mm
Breedte filter
101-150mm
Hoogte
29mm
Hoogte filter
21-30mm
Diepte
11mm