Compacte R65 minibar 12-24V zuignap montage | MLB246R65ACM-MM
216.13 incl. BTW
Op voorraad
Artikelnummer: MLB246R65ACM-MM Categorieën: , Merk:
Product ID: 73731
Beschrijving
De ElectraQuip MLB-serie omvat deze compacte LED zwaaibalk, ontworpen voor waarschuwingsdoeleinden op diverse voertuigen binnen het spanningsbereik van 12–24 V. Dit model is uitgevoerd met een magneetvoet voorzien van een zuignap, wat tijdelijke montage op metalen oppervlakken mogelijk maakt. Dankzij de 300cm lange kabel met sigarettenaanstekerconnector is een directe aansluiting in de voertuigcabine eenvoudig te realiseren.
De behuizing van aluminium en de slagvaste polycarbonaat lens dragen bij aan de mechanische robuustheid. Met een afmeting van 246x172x64 mm blijft het ontwerp compact. Deze LED zwaaibalk is gecertificeerd volgens CE, ECE-R10 en ECE-R65 en heeft een beschermingsgraad van IP65. Daarmee is het armatuur geschikt voor toepassingen waarbij zichtbaarheid en storingsvrije werking onder uiteenlopende weersomstandigheden essentieel zijn.
MLB-serie
Waarschuwingslicht kleur
Amber
Connector
Sigarettenaansteker
Connector filter
Sigarettenaansteker
Kabellengte
300cm kabel
Kabellengte filter
300cm+
Afmetingen
246 x 172 x 64mm
IP65
Lenskleur
Transparant
Montage
Magneet met zuignap
Breedte
246mm
Hoogte
17,2mm
Diepte
64mm