Compacte R65 heldere lens minibar 12-24V magneet montage | MLB380R65ACM-MM
336.42 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MLB380R65ACM-MM Categorieën: , Merk:
Product ID: 91038
Beschrijving
De ElectraQuip MLB-serie LED zwaaibalk is ontworpen voor voertuigen die behoefte hebben aan een compacte, goed zichtbare waarschuwingsoplossing. Met afmetingen van 380x17x64 mm en voorzien van magneetmontage met zuignap, is deze zwaaibalk geschikt voor tijdelijke of flexibele bevestiging op voertuigdaken. De unit wordt aangesloten via een sigarettenaanstekerconnector en is voorzien van een 300 cm lange kabel.
De behuizing is vervaardigd uit aluminium en afgewerkt met een slagvaste polycarbonaat lens, waardoor de armatuur bestand is tegen invloeden van buitenaf. De bescherming tegen stof en water wordt bevestigd door de IP65-classificatie. De zwaaibalk functioneert op 12–24 V voertuiginstallaties en is gecertificeerd volgens CE, ECE-R10 en ECE-R65 normen. Dit maakt inzet in professioneel verkeer mogelijk, waar een goedgekeurde lichtoplossing vereist is.
Pluspunten van deze serie:
Diverse flitspatronen
Sterke polycarbonaat lens
Diverse aansluitmogelijkheden
Compact ontwerp met een breed scala aan functionaliteiten
Aanvullende informatie
EAN
Serie
MLB-serie
Waarschuwingslicht kleur
Amber
Connector
Sigarettenaansteker
Connector filter
Sigarettenaansteker
Kabellengte
300cm kabel
Kabellengte filter
300cm+
Afmetingen
380 x 17 x 64mm
Flitspatronen
18
Soort patroon
Flitsend, Roterend
Materiaal behuizing
Aluminium
Beschermingsklasse
IP65
Garantie
3 jaar
Montage
Magneet met zuignap
Aantal LEDs
42 x 2 Watt LED's
Merk
ElectraQuip
Breedte
380mm
Breedte filter
351-400mm
Hoogte
17mm
Hoogte filter
11-20mm
Diepte
64mm