Compacte R65 Dark minibar 12-24V magneet montage | MLB380R65ATM-MM
336.42 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MLB380R65ATM-MM Categorieën: , Merk:
Product ID: 91016
Beschrijving
De ElectraQuip MLB-serie LED zwaaibalk is ontwikkeld voor toepassingen waarbij compacte afmetingen en functionele veelzijdigheid essentieel zijn. Dit model met een lengte van 380 mm is geschikt voor voertuigen met een spanningsbereik van 12–24 V. Dankzij de magneetbevestiging met geïntegreerde zuignappen en de 300 cm lange kabel met sigarettenaanstekerconnector is het zwaailicht direct inzetbaar op meerdere voertuigen zonder vaste montage.
MLB-serie
Waarschuwingslicht kleur
Amber
Connector
Sigarettenaansteker
Connector filter
Sigarettenaansteker
Kabellengte
300cm kabel
Kabellengte filter
300cm+
Afmetingen
380 x 17 x 64mm
IP65
Lenskleur
Dark look
Montage
Magneet met zuignap
Breedte
380mm
Hoogte
17mm
Diepte
64mm