Compacte R65 Dark-look minibar 12-24V zuignap montage | MLB246R65ATM-MM
216.13 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MLB246R65ATM-MM Categorieën: , Merk:
Product ID: 73693
Beschrijving
De behuizing is vervaardigd uit duurzaam aluminium met een slagvaste polycarbonaat lens. De zwaaibalk werkt op een spanning van 12–24 V en voldoet aan de keurmerken CE, ECE R10 en ECE R65. Met afmetingen van 246x172x64 mm blijft het ontwerp compact, zonder in te leveren op zichtbaarheid en functionaliteit. De IP65-classificatie garandeert bescherming tegen stof en waterstralen, waardoor het product betrouwbaar is in zware omgevingsomstandigheden.
Kabellengte
40cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
246 x 172 x 64mm
IP65
Lenskleur
Dark look
Montage
Magneet met zuignap
Breedte
246mm
Hoogte
17,2mm
Diepte
64mm