Compacte R65 amber lens minibar 12-24V zuignap montage | MLB246R65AAM-MM
216.13 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MLB246R65AAM-MM Categorieën: , Merk:
Product ID: 73769
Beschrijving
Met haar afmetingen van 246x172x64 mm is deze zwaaibalk geschikt voor voertuigen waarbij beperkte ruimte aanwezig is. De zwaaibalk is geschikt voor gebruik binnen een voltagebereik van 12–24 V. De bescherming tegen stof en water wordt gewaarborgd door de IP65-classificatie. Deze zwaaibalk voldoet aan CE, ECE-R10 en ECE-R65 regelgeving voor gebruik op de openbare weg.
MLB-serie
Waarschuwingslicht kleur
Amber
Connector
Sigarettenaansteker
Connector filter
Sigarettenaansteker
Kabellengte
300cm kabel
Kabellengte filter
300cm+
Afmetingen
246 x 172 x 64mm
Montage
Magneet met zuignap
Breedte
246mm
Hoogte
17,2mm
Diepte
64mm