Compacte R65 Amber lens minibar 12-24V vaste montage | MLB380R65AAM
325.78 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MLB380R65AAM Categorieën: , Merk:
Product ID: 73674
Beschrijving
De ElectraQuip MLB-serie biedt compacte LED zwaaibalken geschikt voor gebruik op voertuigen met een boordsysteem van 12–24 V. Deze zwaaibalk met modelcode MLB380R65AAM heeft een aluminium behuizing en een polycarbonaat lens, en is ontworpen voor vaste installatie via 1-boutsmontage. De afmetingen van 380x17x64 mm maken deze variant bijzonder geschikt voor toepassingen waar beperkte ruimte beschikbaar is.
Pluspunten van deze serie:
Diverse flitspatronen
Sterke polycarbonaat lens
Diverse aansluitmogelijkheden
Compact ontwerp met een breed scala aan functionaliteiten
Aanvullende informatie
Serie
MLB-serie
Kabellengte
40cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
380 x 17 x 64mm
Flitspatronen
18
Soort patroon
Flitsend, Roterend
Materiaal behuizing
Aluminium
Beschermingsklasse
IP65
Garantie
3 jaar
Montage
1-Boutsmontage
Aantal LEDs
42 x 2 Watt LED's
Merk
ElectraQuip
Breedte
380mm
Breedte filter
351-400mm
Hoogte
17mm
Hoogte filter
11-20mm
Diepte
64mm