Compacte R65 Amber lens minibar 12-24V magneet montage | MLB380R65AAM-MM
336.42 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MLB380R65AAM-MM Categorieën: , Merk:
Product ID: 91063
Beschrijving
De ElectraQuip MLB-serie omvat deze LED zwaaibalk met een compacte bouwvorm van 380x17x64 mm. Door het gebruik van een aluminium behuizing en een polycarbonaat lens is dit model geschikt voor mobiele toepassingen waar een combinatie van slagvastheid en laag gewicht vereist is.
De zwaaibalk is voorzien van een magneetmontage met zuignap, waardoor tijdelijke plaatsing op een voertuig mogelijk is. Aansluiting gebeurt via een sigarettenaanstekerconnector met een 300 cm lange kabel. Dankzij het multivoltage bereik van 12–24 V is de eenheid inzetbaar op zowel personen- als bedrijfswagens.
MLB-serie
Waarschuwingslicht kleur
Amber
Connector
Sigarettenaansteker
Connector filter
Sigarettenaansteker
Kabellengte
300cm kabel
Kabellengte filter
300cm+
Afmetingen
380 x 17 x 64mm
Montage
Magneet met zuignap
Breedte
380mm
Hoogte
17mm
Diepte
64mm