Compacte minibar | 12-24v | 380mm | R65 | vaste montage | MLB380R65ACM
325.78 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: MLB380R65ACM Categorieën: , Merk:
Product ID: 73652
Beschrijving
De ElectraQuip MLB-serie omvat compacte LED zwaaibalken, geschikt voor voertuigen met een spanningsbereik van 12–24 V. Dit model met een lengte van 380 mm is ontwikkeld voor toepassingen waar ruimte beperkt is, maar goede zichtbaarheid gewenst blijft. Dankzij de 1-boutsmontage en het open draadeind met een kabellengte van 40 cm, is installatie eenvoudig uit te voeren.
Pluspunten van deze serie:
Diverse flitspatronen
Sterke polycarbonaat lens
Diverse aansluitmogelijkheden
Compact ontwerp met een breed scala aan functionaliteiten
Aanvullende informatie
EAN
Serie
MLB-serie
Kabellengte
40cm kabel
Kabellengte filter
0 – 50cm
Afmetingen
380 x 17 x 64mm
Flitspatronen
18
Soort patroon
Flitsend, Roterend
Materiaal behuizing
Aluminium
Beschermingsklasse
IP65
Garantie
3 jaar
Montage
1-Boutsmontage
Aantal LEDs
42 x 2 Watt LED's
Merk
ElectraQuip
Breedte
380mm
Breedte filter
351-400mm
Hoogte
17mm
Hoogte filter
11-20mm
Diepte
64mm