6-Series R65 LED flitsbalk amber, verlicht Midden, 4 modules 1500m | A6674.200.LDV
1,220.61 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: A6674.200.LDV Categorieën: , Merk:
Product ID: 88591
Beschrijving
De ECCO ESG 6 serie Aerolite is een LED zwaaibalk ontworpen voor professioneel gebruik op voertuigen met een voedingsspanning van 12–24 V. Dankzij de modulair opgebouwde constructie met een afmeting van 1500x200x140 mm is deze zwaaibalk geschikt voor uiteenlopende voertuigformaten. De behuizing is uitgevoerd in aluminium en voorzien van een slagvaste polycarbonaat lens. De montage is vrij instelbaar via beugels en de elektrische aansluiting verloopt via een open draadeind met 250 cm kabel.
Pluspunten van deze serie:
– Old school flitsbalk LED
– Met verlichtbaar middenstuk voor uw logo
– Meerdere patronen
– Veel lengtes mogelijk om op al uw voertuigen te passen
Aanvullende informatie
EAN
Serie
6 serie Aerolite
Kabellengte
250cm kabel
Kabellengte filter
151 – 300cm
Afmetingen
1500 x 200 x 140mm
Flitspatronen
1
Soort patroon
Flitsend
Garantie
5 jaar
Hoogte incl. voet
140mm
Montage
Beugel vrij instelbaar
Merk
ECCO ESG
Breedte
1500mm
Breedte filter
1401-1600mm
Hoogte
200mm
Hoogte filter
Diepte
140mm