6-Series R65 LED flitsbalk amber, verlicht Midden, 2 modules 750mm | A6612.200.LDV
640.83 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: A6612.200.LDV Categorieën: , Merk:
Product ID: 88647
Beschrijving
De ECCO ESG 6 serie Aerolite is een robuuste LED zwaaibalk, ontworpen voor montage op uiteenlopende voertuigtypes binnen het 12–24 V spanningsbereik. Dankzij de aluminium behuizing en de polycarbonaat lens biedt deze zwaaibalk een solide oplossing voor waarschuwingstoepassingen, waarbij een goede zichtbaarheid gewenst is. De 750x200x140 mm uitvoering is voorzien van een vrij instelbare beugelmontage en een 250 cm lange aansluitkabel met open draadeind, wat flexibiliteit biedt bij installatie op diverse voertuigen.
Pluspunten van deze serie:
– Old school flitsbalk LED
– Met verlichtbaar middenstuk voor uw logo
– Meerdere patronen
– Veel lengtes mogelijk om op al uw voertuigen te passen
Aanvullende informatie
EAN
Serie
6 serie Aerolite
Kabellengte
250cm kabel
Kabellengte filter
151 – 300cm
Afmetingen
750 x 200 x 140mm
Flitspatronen
1
Soort patroon
Flitsend
Garantie
5 jaar
Hoogte incl. voet
140mm
Montage
Beugel vrij instelbaar
Merk
ECCO ESG
Breedte
750mm
Breedte filter
701-800mm
Hoogte
200mm
Hoogte filter
151-200mm
Diepte
140mm