6-Series R65 LED flitsbalk amber, verlicht Midden, 2 modules 1500m | A6682.200.LDV
789.58 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: A6682.200.LDV Categorieën: , Merk:
Product ID: 88577
Beschrijving
De ECCO ESG 6 serie Aerolite is een LED zwaaibalk geschikt voor voertuigen met een elektrisch systeem van 12–24 V. Dankzij de CE-, ECE-R10- en ECE-R65-certificering voldoet deze zwaaibalk aan de eisen voor elektromagnetische compatibiliteit en zichtbaarheid bij waarschuwingstoepassingen. De behuizing is vervaardigd uit aluminium, gecombineerd met een slagvaste polycarbonaat lens. De montage gebeurt via een vrij instelbare beugel, wat flexibiliteit biedt bij plaatsing op diverse voertuigtypes.
Met een lengte van 1.500 mm biedt deze zwaaibalk goede zichtbaarheid over de breedte van de meeste bedrijfsvoertuigen. De aansluiting gebeurt via een open draadeind en de standaard kabellengte is 250 cm. Dit model heeft geen specifieke lichtbeeldoptie en is uitgevoerd in een zogeheten ‘old school’ flitsbalkdesign. Kenmerkend is het verlichtbare middenstuk dat ruimte biedt voor het toevoegen van een bedrijfslogo. Er zijn meerdere flitspatronen beschikbaar.
Pluspunten van deze serie:
Old school flitsbalk LED
Met verlichtbaar middenstuk voor uw logo
Meerdere patronen
Veel lengtes mogelijk om op al uw voertuigen te passen
Aanvullende informatie
EAN
Serie
6 serie Aerolite
Kabellengte
250cm kabel
Kabellengte filter
151 – 300cm
Afmetingen
1500 x 200 x 140mm
Flitspatronen
1
Soort patroon
Flitsend
Garantie
5 jaar
Hoogte incl. voet
140mm
Montage
Beugel vrij instelbaar
Merk
ECCO ESG
Breedte
1500mm
Breedte filter
1401-1600mm
Hoogte
200mm
Hoogte filter
Diepte
140mm