6-Series R65 LED flitsbalk amber, verlicht Midden, 2 modules 1250m | A6662.200.LDV
731.44 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: A6662.200.LDV Categorieën: , Merk:
Product ID: 88605
Beschrijving
De ECCO ESG 6 serie Aerolite is een LED zwaaibalk ontworpen voor montage op diverse bedrijfs- en hulpverleningsvoertuigen. Dit model met een lengte van 1.250 mm is uitgerust met een verlichtbaar middenstuk, waarbij u de mogelijkheid heeft om bijvoorbeeld een bedrijfslogo zichtbaar te maken. De vrij instelbare beugelmontage en het 250 cm lange aansluitkabel met open draadeind ondersteunen een flexibele installatie op verschillende voertuigtypes.
De behuizing is vervaardigd uit aluminium, gecombineerd met een lens van polycarbonaat. Deze materialen bieden een functionele bescherming in veeleisende toepassingen. De LED zwaaibalk is geschikt voor gebruik binnen een spanningsbereik van 12–24 V. De ECCO ESG 6 serie Aerolite is ECE-R10- en ECE-R65-gecertificeerd en voldoet tevens aan de CE-normen.
Afmetingen
1250 x 200 x 140mm
Hoogte incl. voet
140mm
Breedte
1250mm
Breedte filter
1201-1400mm
Hoogte
200mm
Hoogte filter
Diepte
140mm