6-Series R65 LED flitsbalk amber, verlicht Midden, 2 modules 1000m | A6642.200.LDV
681.41 incl. BTW
Uitverkocht
Want to be notified when this product is back in stock?
Artikelnummer: A6642.200.LDV Categorieën: , Merk:
Product ID: 88633
Beschrijving
De ECCO ESG 6 serie Aerolite betreft een LED zwaaibalk geschikt voor gebruik op voertuigen met een spanningsbereik van 12–24 V. Deze uitvoering heeft een lengte van 1.000 mm en is voorzien van een volledig verlichtbaar middenstuk waarin optioneel een logo kan worden weergegeven. De behuizing is vervaardigd uit aluminium, met een slagvaste polycarbonaat lensconstructie. De montage is vrij instelbaar dankzij de verstelbare beugel, en de aangesloten 250 cm kabel heeft een open draadeind. De zwaaibalk is gecertificeerd conform CE, ECE R10 en ECE R65, en daardoor inzetbaar voor toepassingen waar EMC-storingsvrij functioneren en zichtbaarheid onder R65-normering vereist zijn.
Afmetingen
1000 x 200 x 140mm
Hoogte incl. voet
140mm
Breedte
1000mm
Breedte filter
901-1000mm
Hoogte
200mm
Hoogte filter
Diepte
140mm